V začetku šolskega leta je svet šole po predhodni obravnavi na roditeljskih sestankih, svetu staršev, sestanku strokovnih delavcev in v oddelkih sprejel sklep, da je za OŠ Kanal v letošnjem šolskem letu prost tudi prvi delovni dan po novoletnih praznikih. Dan bomo nadomestili v soboto na dan pohoda Po stopinjah Valentina Staniča.

Za učence I. triade bo na OŠ Kanal organizirano varstvo, v kolikor bo prijavljenih najmanj 8 učencev.

Rok za prijavo je sreda, 21.12., do 8.00. Prijavnice oddajte izključno v tajništvo.

Prijavnica

…………………………….

Pripis 21.12.2016

Ministrstvo nam je danes. 21.12.2016, posredovalo okrožnico o spremembi šolskega koledarja zaradi dodatnega prostega dneva 2. januarja.

Torej je 2. januar PRAZNIK, iz česar sledi, da imamo na OŠ Kanal (skladno s sklepom sveta šole) POUKA prosto tudi 3. januarja.

O B V E S T I L O

Starše obveščamo, da varstva 3.1.2017 NE BO. Prejeli smo namreč samo eno prijavnico.

zakljucek_1