V četrtek, 14. novembra smo na OŠ Kanal kar štiri ure ob druženju izdelovali voščilnice. Nikomur se ni mudilo domov, čeprav se je zunaj že temnilo.

Štirinajstega novembra je bilo na šoli pestro. Učenci OŠ Kanal in OŠ Kobarid smo skupaj s pomočjo članic Društva upokojencev Kanal in učiteljic izdelovali novoletne voščilnice. Vseh se nas je zbralo več kot trideset in skupaj smo v okviru projekta Dvig socialnega in kulturnega kapitala v lokalnih skupnostih za razvoj enakih možnosti in spodbujanje socialne vključenosti-SKK, katerega vodja na naši šoli je Tanja Močnik, izdelali številne čudovite vizitke.

Te smo ponujali na tržnici 30. novembra, na voljo so pa tudi v prostorih šole. Vsi zbrani prispevki so namenjeni šolskemu skladu. Ustvarjalnica je bila zabavna in zanimiva za vse sodelujoče, čeprav smo bili različnih starosti.

Maja Križnič, 9.a

Utrinki

VTISI OTROK

Na delavnicah sem se imel lepo. Delali smo voščilnice. Naredil sem eno zahtevno voščilnico in sem zelo ponosen na to. Tudi drugi so jih delali. To mi je bilo zelo všeč. Voščilnice smo krasili z bleščicami. (Edin)