Prosimo, da ste naši učenci in starši posebej pozorni na to obvestilo. Zaznali smo, da nekateri učenci snemajo (lahko samo zvok, lahko tudi sliko) videokonference ali posnamejo fotografijo sodelujočih, te pa potem razpošiljajo med svoje prijatelje in znance. Opozarjamo vas, da je to početje nezakonito.

Šola se je za namen izvajanja pouka na daljavo temeljito pripravila tudi na področju spletne varnosti. Delujemo na osnovi odloka vlade in kjer je to potrebno, privolitev staršev.

Učenci in starši NIMATE DOVOLJENJA ostalih udeležencev izobraževanja oz. njihovih staršev za tako početje, zato svetujemo, da se z otroki o tem pogovorite in takšno ravnanje poskušate preprečiti. Na kratko: otroci v naših dejavnostih sodelujejo, nimajo pa pravice nikogar slikati/snemati in še manj to kamorkoli naprej pošiljati.