V petek, 25.9.2015, smo imeli prvo srečanje skupnosti učencev šole v šolskem letu 2015/16.

Na srečanju smo sodelovali predstavniki OS (oddelčnih skupnosti) od 4. do 9. razreda. Na začetku nas je obiskala ravnateljica, s katero smo izvolili mentorico SUŠ- Suzano Kavčič. Ko nas je ravnateljica zapustila, smo izvolili še predsednico (Ana Maver), namestnico (Eva Trampuš)  in zapisnikarico (Andreja Seljak). Nato smo si prebrali pravilnik in se pogovorili o delu v novem šolskem letu ter o pomenu SUŠ. Kot vsako leto nas tudi letos čaka šolski parlament, ki mu bomo namenili veliko pozornosti, letošnja tema pa so Pasti mladostništva.

Že naslednji teden  (5.10.-10.10) je teden otroka, ki bo potekal pod geslom Nekaj ti moram povedati.

Andreja Seljak, 8.a