Spoštovani starši!

Za učence razredne stopnje (1. do vključno 5. razred v Kanalu in vsi razredi v Kalu nad Kanalom) bomo organizirali prevzem delovnih zvezkov in zvezkov, ki so ostali v šoli.

V Kanalu boste gradivo lahko prevzeli v sredo, 8.4.2020, med 10. in 12. uro. Svoj prihod najavite do torka, 7.4.2020, do 12. ure, v sredo pa pridite PRED glavni vhod v šolo.

Najavite se na enega od dveh naslovov:

– učiteljica Nela Šuligoj nela.suligoj1@guest.arnes.si

ali

– učiteljica Valentina Dugar valentina.dugar@guest.arnes.si.

V Kalu nad Kanalom boste gradivo lahko prevzeli v sredo, 8.4.2020, ob 17.00. Tam najava ni potrebna, če pa vam termin ne ustreza in bi se želeli dogovoriti za drugega, pišite Aniti Cigoj na anita.cigoj@guest.arnes.si.

Prosimo, da upoštevate napotke in usmeritve ki so trenutno v veljavi za vstopanje v zaprte javne prostore. Za razumevanje se vam najlepše zahvaljujemo!

Barbara Kragelj Jerič, ravnateljica