Spoštovani starši!

Od vključno ponedeljka, 19.10.2020, do vključno petka, 23.10.2020, bomo za učence predmetne stopnje (6., 7., 8. in 9. razred) izvajali pouk na daljavo. O tem, ali bo pouk na daljavo potekal tudi po jesenskih počitnicah, vas bomo obvestili takoj, ko bomo z odločitvijo MIZŠ seznanjeni mi.

Veseli smo, da lahko povemo, da so spletne učilnice OŠ Kanal, učitelji in tudi učenci zdaj veliko bolje pripravljeni za delo.

Na podlagi pomladanske izkušnje izvajanja šole na daljavo smo na šoli zagotovili nekaj opreme, ki jo bomo lahko izposodili učencem za aktivno udejstvovanje pri pouku na daljavo. Če se vaša družina sooča s težavami zaradi pomanjkanja opreme, predlagamo, da nas o tem obvestite na elektronski naslov podpora@os-kanal.si.

Barbara Kragelj Jerič