Obveščamo vas, da lahko za učence od 1. do vključno 5. razreda organiziramo nujno varstvo v času izvajanja pouka na daljavo od vključno 9.11.2020 dalje. Starši, ki to varstvo potrebujete, morate svojega otroka prijaviti v tajništvu šole vsaj en dan prej na telefon 05 39 81 600 ali na elektronski naslov tajnistvo@os-kanal.si.

Opozarjamo vas, da nujno varstvo lahko koristite starši otrok, ki ste zaposleni v poklicih, nujnih za delovanje države (zdravstvo, gasilci, nega starejših, policija) in to lahko izkažete s potrdilom delodajalca. Potrdilo morata predložiti oba starša ali skrbnika, dostavite ga prvi dan, ko otroka pripeljete v varstvo.

Prosimo vas, da o nujnosti varstva temeljito razmislite, saj bo za otroke istočasno potekal pouk na daljavo, ki pa ga bomo za otroke v našem varstvu le stežka izvajali – naši učitelji bodo namreč opravljali delo na daljavo, medtem ko bodo otroke varovali drugi delavci šole.