Spoštovani!

Na podlagi včerajšnje okrožnice MIZŠ smo se z Občino Kanal ob Soči in Civilno zaščito dogovorili o načinu izvajanja nujnega varstva otrok v občini Kanal ob Soči v času izrednih razmer.

Starše naših vrtčevskih otrok in učencev do vključno 5. razreda obveščamo, da bomo v prostorih vrtca Kanal izvajali nujno varstvo otrok. V nujno varstvo se lahko vključijo otroci staršev, ki boste v času izrednih razmer na delovnem mestu nepogrešljivi. V tem primeru od svojega delodajalca pridobite potrdilo in nam ga prinesite. Otroke lahko do 19.3.2020 vključujemo brez potrdila (še vedno ob dejstvu, da ste v takem poklicu), po tem datumu to ne bo mogoče.

Sporočilo za nujno varstvo pošljite na elektronski naslov barbara.kragelj.jeric@os-kanal.si. V njem navedite ime in priimek otroka, njegovo starost, predvidene ure prihoda in odhoda ter podatke o starših (imena, zaposlitve in kontakt).

Glede na resnost situacije vas prosimo, da se nujnega varstva resnično poslužite samo v primerih, ko drugače ne gre. V varstvo bomo sprejemali samo (vsaj navidez) zdrave otroke (pred vstopom v stavbo jim bomo izmerili telesno temperaturo).

Barbara Kragelj Jerič
Ravnateljica OŠ Kanal