Seznam učnih gradiv in pripomočkov za šolsko leto 2021/22

Spoštovani učenci in starši!

Obveščamo vas, da lahko učna gradiva in pripomočke za šolsko leto 2021/22 naročite neposredno pri založbah Kopija nova, Mladinska knjiga in DZS ali jih kupite v bližnjih knjigarnah, kamor smo naše sezname že poslali.

Seznam učnih gradiv in pripomočkov za šolsko leto 2021/22 za:

Skrbnica učbeniškega sklada

Zvonka Cigoj

Interesne dejavnosti za šolsko leto 2021/22

Danes smo na vaše elektronske naslove poslali seznam interesnih dejavnosti za šolsko leto 2021/22 in navodila za elektronsko prijavo. Preverite svojo pošto, prijave pa oddajte najkasneje do vključno petka, 14.5.2021.

Vabilo na spletno predavanje

Safe.si bo 12. maja 2021 ob 18. uri pripravil brezplačno spletno predavanje za starše predšolskih in osnovnošolskih otrok z naslovom »Starševski nadzor pri uporabi tehnologij: da ali ne?«

60-minutno predavanje bosta izvedla dr. Benjamin Lesjak in Maja Vreča, ki bosta predstavila prednosti, slabosti in pasti starševskih orodij ter skušala odgovoriti na vprašanje, ali je uporaba teh orodij priporočljiva ali ne.

Več informacij o dogodku ter prijava

Državno tekmovanje v znanju Vesela šola

Učenca Andraž Grm in Žiga Grm sta osvojila ZLATO PRIZNANJE in dosegla najboljši rezultat v državi.

Učenci Johana Žnidarčič, Ana Grm in Gašper Grm so osvojili SREBRNO PRIZNANJE.

Čestitamo!

Mentorica: Tanja Močnik

Pojav uši

Pozdravljeni!

Obveščamo vas, da so se na šoli pojavile uši. Prosimo, da ste pozorni pri higieni otrok. Hvala!

DELOVANJE V ČASU OD 1.4. DO VKLJUČNO 11.4.2021

Spoštovani starši!

Včeraj, 29.3.2021, popoldne nas je MIZŠ seznanilo, da se od 1. 4. 2021 do 11. 4. 2021 ustavlja javno življenje, s tem pa se zapirajo tudi šole. Pouk bo potekal na daljavo, in sicer po že znanem in ustaljenem načinu:

• gradiva v spletnih učilnicah,
  • po potrebi pouk v obliki video srečanj.

Šola bo organizirala nujno varstvo za učence od 1. do 3. razreda, katerih starši morajo zaradi narave svojega dela le-to opravljati na delovnem mestu in za otroka potrebujejo nujno varstvo. Odlok določa, da se zaposlitev staršev ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca (drugi odstavek 2. člena), kar pomeni, da morajo starši predložiti ustrezno potrdilo o zaposlitvi.

Starše učencev od 1. do 3. razreda prosimo, da preberete svojo elektronsko pošto in uredite vse potrebno za primer nujnega varstva za vašega otroka. Ob tem opozarjamo, da bo na šoli potekalo le varstvo in ne pouk, saj bo pouk potekal na daljavo.

Avtobusnega prevoza ne bo. Za otroke v nujnem varstvu bo organizirana prehrana v skladu z obstoječimi naročili.

NAŠ VRTEC IMA 50 LET!

Na današnji dan, 28.3.1971, je Kanal dobil čisto svoj vrtec!

Zaradi neobičajnih razmer si ne moremo privoščiti klasične obeležitve obletnice, vas pa vabimo k ogledu čudovitih izdelkov in spominčkov, ki so jih zbirale in urejale strokovne delavke vrtca ob pomoči nekaterih drugih zaposlenih, kot tudi že upokojenih sodelavcev in sodelavk.

Na ogled so postavile izložbo v samem središču Kanala, posnetki se bodo prikazovali na zaslonu nasproti gasilskega doma, največ vsebin pa si lahko ogledate na spletni strani vrtca. Že današnji večer si lahko popestrite z ogledom filmov in to kar v udobju lastnega doma!

Ob tej priložnosti iskreno čestitam in se zahvaljujem vsem, ki ste kadarkoli po svojih najboljših močeh in predvsem s svojo vztrajnostjo pripomogli k delovanju našega vrtca.

Izbirni predmeti za šolsko leto 2021/22

Spoštovani starši učencev 3. do 8. razreda!

V petek, 19.3.2021, smo vam na elektronske naslove poslali vabilo z navodili, kako urediti izbor izbirnih predmetov za naslednje šolsko leto. Rok za oddajo odločitve je potekel včeraj, ugotavljamo pa, da nekateri tega še vedno niste storili.

Lepo prosimo, da najkasneje do torka, 30.3.2021, to storite, saj je informacija pomembna za naše nadaljnje načrtovanje šolskega leta 2021/22.

Hvala!

Vodstvo šole

(Skupno 141.481 obiskov, današnjih obiskov 1)