Spoštovani starši!

Vabimo vas na predavanji za starše z naslovoma:

Uspešno premagovanje izzivov učenja na domu, v času, ko so šole zaprte

Najstniško vedenje: kako se nanj učinkovito odzovemo.

Predavanji bosta potekali v obliki spletnega seminarja (webinarja) danes, 2. aprila 2020ob 20. uri. Namenjeno je staršem otrok do 18. leta starosti, udeležba pa je brezplačna. Predavala bo Leonida Mrgole in drugi predavatelji iz Iniciative Pedagogov in učiteljev.

Na današnjem predavanju boste izvedeli :

– kako otroku pomagati pri domačem učenju (in pri tem ne izgoreti),

– kako otroke motivirati za učenje,

– kako do razumljive razlage šolske snovi v času, ko so šole zaprte,

– kako vem, koliko moj otrok v resnici zna in kaj lahko pričakujem na preverjanjih in preizkusih znanja,

– več o učinkoviti komunikaciji z najstnikom za manj konfliktov in lepše odnose,

– kako ustaviti ponavljajoče spore z otrokom in

– kako ostati miren v zahtevnih in stresnih situacijah.

Na predavanje se morate prijaviti preko elektronske prijavnice, ki jo dobite na tej povezavi . Število mest je omejeno, vaša prijava pa zabeležena, ko na svoj elektronski naslov prejmete povratno sporočilo.

Organizatorji bodo vodili seznam prisotnosti.

Ostalo ponudbo spletnih seminarjev na temo starševstva si lahko ogledate na tej povezavi.
Koordinator programa je:
Adi Žabkar
vzgoja-otrok.net

Veseli bomo, če vam bomo v dneh, ko s svojimi otroki preživljate bistveno več časa in ste z njimi vpeti v precej zahtevne procese, s predstavljenimi predavanji pomagali.

Ob tej priložnosti se vam najlepše zahvaljujem za vestno izpolnjevanje anket, s katerimi dobivamo pomenljive povratne informacije. Hkrati vas naprošam, da nam sporočite tudi morebitne druge predloge in ideje, s katerimi lahko svoje delo še izboljšamo.

Lep dan vam želim

Barbara Kragelj Jerič, ravnateljica