Čeprav smo vsi v teh dneh obremenjeni z najrazličnejšimi zadevami in smo se znašli v težki, popolnoma nepoznani situaciji, vas prosimo, da nam z vašim sodelovanjem omogočite, da kljub trenutnim razmeram na naši šoli dobro začrtamo delo tudi za naslednje šolsko leto. Zaradi zaprtja šol se je namreč ustavil tudi postopek izbire izbirnih predmetov za naslednje šolsko leto.

Pred zaprtjem šol so nekateri učenci že prejeli opise ponujenih izbirnih predmetov ter prijavnice. Ker tega niso prejeli vsi, smo tako opise predmetov in prijavnice skupaj z navodili oz. priporočili objavili na spletnem naslovu http://www.os-kanal.si/izbirni/.

Prosimo vse učence od 3. razreda do vključno 8. razreda in njihove starše, da si opise ponujenih izbirnih predmetov natančno preberete ter skupaj sprejmete odločitev o izbiri teh predmetov za naslednje šolsko leto. Starši učencev od 3. do 5. razreda izpolnite prijavnico za neobvezne izbirne predmete, starši učencev od 6. do 8. razreda pa izpolnite prijavnice tako za neobvezne izbirne predmete kot za (obvezne) izbirne predmete. Skenirane prijavnice nato pošljite na naslov psiholog@os-kanal.si najkasneje do torka, 31.3.2020. V kolikor doma nimate skenerja, pa vas prosimo, da vse podatke iz prijavnice prepišete v vsebino vašega elektronskega sporočila in pošljete na isti naslov.

Ob zaključku postopka bodo učenci prejeli obvestilo o tem katere predmete bodo obiskovali naslednje leto. Upamo, da bomo takrat to lahko opravili že osebno, ker bo epidemije konec in otroci spet v šoli.

Veliko zdravja vam želimo.