V ponedeljek, 18. 5. 2020, začnemo s poukom na šoli.

Pred začetkom vam podajamo še natančnejša navodila:

• Učenci vstopajo v šolsko stavbo preko šolskega igrišča, kjer se ne zadržujejo. Vhodi za posamezen razred so označeni. Prosimo, da se oznak držijo.
  • Starši v šolo ne vstopate. V kolikor bi prišli po učenca v času pouka, se boste poslužili zvonca ob vhodu.
  • Jutranje varstvo se začne ob 6.30.
  • Vozači gredo po prihodu avtobusa naravnost v svojo učilnico. Ostali učenci naj pridejo v šolo ob 7.55.
  • Pred vstopom v šolo učenci oddajo podpisano izjavo. Brez izjave učenci ne morejo vstopiti v šolo.
  • V šoli garderob ne bomo uporabljali. Učenci gredo obuti in oblečeni naravnost v svoj razred.
  • Vsak učenec bo imel v razredu svoj prostor, ki bo ostal nespremenjen do preklica.
  • Učenci naj v ponedeljek v šolski torbi prinesejo vse šolske pripomočke in športne copate, ki jih uporabljajo za športno dvorano. Preoblačenja za ure športa ne bo. Učenci naj prihajajo v šolo oblečeni primerno za športne aktivnosti.
  • Vse stvari bodo učenci puščali v šoli.
  • Domačih nalog v tem času ne bo.
  • Učenci naj doma v vrečki pripravijo rezervna oblačila. Ta oblačila bodo ostala v šoli (majica, hlače, nogavice, …).
  • Učenci, ki niso vključeni v oddelek podaljšanega bivanja, gredo domov takoj po končanem pouku. Nanje starši počakate na šolskem igrišču.
  • Starši, prosimo, da se s svojim otrokom pogovorite, da odhaja iz šole sam in ne išče družbe sovrstnikov.
  • Podrobnejše informacije o poteku in organizaciji pouka v razredu bodo učenci dobili v ponedeljek pri učitelju.

Prosimo, da vikend izkoristite za pogovor s svojim otrokom, glede na to, da bo pouk potekal nekoliko drugače. Učiteljice obljubljamo, da se bomo čim bolj potrudile, da se bo vaš otrok ob ponovni vključitvi v šolo dobro počutil in bo to obdobje čim bolj sproščeno.

Učiteljice