Dne 24. 12. 2014, zadnji dan pred božično-novoletnimi počitnicami, smo učenci in učitelji OŠ Kanal pripravili prijetno domovinsko-novoletno prireditev, ki je potekala v večnamenski dvorani naše šole.

Vodili sta jo sedmošolki Maja Laščak in Aneja Šuligoj, ki obiskujeta izbirni predmet vzgoja za medije. Z lepimi mislimi in verzi sta povezovali nastop otroškega ter mladinskega zbora, ki sta nam zapela pet pesmi, plesni nastop učencev 2. razreda, misli o domovini učencev 5. razreda ter nastop šolske dramske skupine. Ta nam je zaigrala pravljici o Rdeči kapici ter Zlatolaski, ob katerih smo se zelo zabavali.

Prireditev smo so ogledali učenci in učenke od 1. do 9. razreda ter seveda učiteljice, učitelji in ravnateljica.

V dobrem razpoloženju smo se za nekaj časa polovili od šolskih klopi. Tudi one namreč potrebujejo nekoliko počitka.

Zapisali: učenke in učenci izbirnega predmeta vzgoja  za medije