Zavod RS za šolstvo je v začetku aprila objavil razpis Inovativnost in ustvarjalnost mladih za prihodnost domovine, v katerem spodbuja obeležitev 25. obletnice samostojnosti države Republike Slovenije v luči inovativnosti in ustvarjalnosti učencev in dijakov, ki porajata optimizem za prihodnost naše države.

Naša šola vse leto izvaja več aktivnosti v počastitev tega jubileja. Ker pa je bil časovni okvir prikaza dejavnosti ozek, smo na razpisu sodelovali le s tremi:

• Slovenija skozi oči konstruktorjev,
  • 1800 domin za slovensko zastavo
  • … in še 162 dežnikov za naših 25 let.

Film si lahko ogledate na povezavi.

V vrtcu in na šoli se je v zadnjem obdobju odvijalo več dogodkov, kot smo jih lahko predstavili v filmčku. Nabralo se je obsežno gradivo, ki ga bomo zmontirali v daljšo predstavitev. Na voljo bo ob koncu šolskega leta. Posamezne dejavnosti pa bomo predstavili tudi v živo v sklopu prireditev ob 25-letnici Slovenije.

HVALA vsem, ki ste nam pomagali pri nastanku našega prispevka.