Obveščamo vas, da imate tudi v času izvajanja pouka na daljavo možnost PREVZETI brezplačen topli obrok.

Brezplačni topli obrok pripada učencem in dijakom, pri katerih povprečni mesečni dohodek na
osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku ali državni štipendiji ali odločbi na podlagi vloge
za priznanje pravice do subvencije malice ali kosila ne presega 382,82 € (3. dohodkovni razred
otroškega dodatka oziroma 2. razred državne štipendije). Brezplačni topli obrok pripada tudi
učencem in dijakom, ki so nameščeni v rejniško družino.

Na brezplačni topli obrok se lahko prijavite s klicem na telefonsko številko 05 39 81 600 ali na 031 733 496 do ponedeljka, 9.11.2020, do 8.00.

Učenci se lahko naročijo tudi na PREVZEM plačljivega šolskega kosila. Tudi ti se morajo prijaviti na zgoraj omenjeni način.

Prevzemna mesta in časi prevzema kosil bodo objavljeni v ponedeljek, 9.11.2020, ko bodo znane lokacije odjemalcev. Posode za transport hrane smo zaenkrat zagotovili na šoli v sodelovanju z Občino Kanal ob Soči.